Bir Kadının Bir Erkekten Hoşlandığı Nasıl Anlaşılır?

Erkekler kadınların karşısındaki erkekten hoşlanıp hoşlanmadığını bazen anlamakta güçlük çekebilir. Aslında kadınlar karşısındaki erkekten hoşlandıklarında beden dili ile bunu ifade ederler. Bu yazımızda pek çok erkeğin merek ettiği bir konu olan bir kadının bizden hoşlandığı nasıl anlaşılır? Sorusuna uzmanların verdiği cevaba yer vereceğiz.

Bir erkek bir kadından hoşlanıyorsa bunu sözcükler ile ifade etmesine gerek yoktur.  Çünkü bilinçli ve bilinçsiz olarak her halükarda beden dili ile o kadar çok sinyal gönderir ki bunları okumak için sadece nereye bakmamız gerektiğini bilmek yeterli olacaktır. Hepimizin rahatlıkla yakalayabileceği en önemli ip uçlarını şu şekilde sıralayabiliriz. Konuştuğu erkekten hoşlanan bir kadın özellikle el ve ayak bileklerini karşısındakini işaret edecek şekilde ona döndürür. Mesafeyi azaltmak için ona doğru eğilir. İlgi duyduğu kişinin beden dilini ve konuşma temposunu yakalamaya çalışır. Bakımlı ve çekici görünmek için saçlarını ve üstünü başını düzeltir. İlgili göründüğünü göstermek için başını hafifçe yana yatırarak ve kaşlarını kaldırarak dinler. Bakışlarını önce düşürüp sonra mahcup bir şekilde geri alır. Daha çok görmek istediğini ifade etmek için göz bebeklerini büyütür. Ve kaşlarını kaldırarak dinler. Anlaştık dercesine tek gözünü kırpar. Saçlarını okşar, saçlarını geriye ayar ve yana atarken pozisyon gereği erkeğin bakışlarını boynuna, göğüslerine ve kalçasına çeker. Ayakta iken elleri ile kalçasını hoşlandığı kişiye göre iter. Üstteki bacağını ilgi duyduğu kişiye doğru atarken ayağını da ona doğru sallar.  Ellerini de erojen bölgeleri üzerinde gezdirir. Diliyle dudaklarını ıslatırken, dişleriyle de ısırması buna örnek verilebilir.

erkek arkadas ariyorum

Bunların dışında bir kadının sizden hoşlandığını anlamak için verdiği işaretleri şöyle sıralayabiliriz.

Sizinle olduğu zaman güzel vakit geçiriyor ve mutlu ise hep eğlenceli olduğunu göstermek için bir şeyler yapıyorsa

Eğer bir kadın uzun süreli boş bakışların ardından sizinle kaçamak göz teması kuruyorsa sizinle flört ediyor demektir.

Bir kadın ondan hoşlandığınızı kesinlikle fark eder. Eğer oda sizden hoşlandı ise bilinçsizce yaptığı hareketler ile örneğin saçını elbisesini düzelterek iç güdüsel olarak bunu ifade edecektir.

Normalde insanlar konuşurken muhatap olduğu kişiye çok fazla yakınlaşmaz.  Fakat size bir kadın 0,5 metreden ya da daha yakınsa bu bir flört işareti olabilir.

Eğer bir kadın yüzünüze, özellikle gözlerinize ve dudaklarınıza özlemle bakıyor ise size en önemli flört sinyalini gönderiyor demektir.

kadinlarin gizli dili

 

Related Posts

One thought on “Bir Kadının Bir Erkekten Hoşlandığı Nasıl Anlaşılır?

  1. Yeryüzünde oldum olalı kadinlari tanıyamadım.Okulda dahi onlarla kavga eder. Hatta ilkokuldayken bu konuda öğretmenim tek ayak üzerinde onbeş dakika ceza almıştım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir