10 Bin TL Temel Ihtiyaç Destek Kredisi Başvurusu

Hem sağlık hemde ekonomik acıdan zor günlerden geçiyoruz. Bu ekonomik sıkıntıları atlatabilmek için kamu bankaları aracılığı ile 0,49 faizli 10 bin TL ye kadar temel ihtiyaç destek kredisi paketi hazırlandı. Bu yazımızda bu krediye nasıl başvurulur? Başvuru onaylandıktan sonra ne yapmak gerekir? 10 bin TL lik temel ihtiyaç destek kredisi hakkında bilgiler bulabileceksiniz.

Temel ihtiyaç kredisi 5 bin, 7,5 ve 10 bin TL lik paketler halinde sunuluyor. Kredi için Ziraatbank, Halkbank ve Vakıfbank a başvuru yapabilirisiniz. Yazının altına 3 bankaninda başvuru linkini bırakıyorum. Başvuru yapmak isim soyad tc kimlik adres gibi temel bilgileri giriyorsunuz. Telefonunuza bir kod geliyor. Basvuruyu doğrulayıp onaylanmasını bekliyorsunuz. Onaylandıktan sonra ise internet bankacılığı hesabınıza girip krediyi başvurular kismindan talep edip hesabınıza aktarıyorsunuz.

Temel Ihtiyaç Destek Kredisinin Ödeme Şekli

6 AY GERI ODEME YOK
6 ay ötelemeli (seçeneksiz), 30 ay vadeli, 10.000TL nin geri ödenecek toplam tutarı yazıyor. Aylık taksit 376.52 TL.
10.000TL geri ödemeli nasıl bir destek kredisi?

Aylık taksidi 376,52 ×30 ay =11.305,42 TL geriye ödenecek miktar.

Benim Ziraat bankasindan yaptığım temel ihtiyaç kredisi başvurum onaylandı. 10 bin TL icin basvurmustum. 3 bin TL si onaylanmis bankaya hiç gitmeden internet bankaciligi araciligi ile direk hesabıma aktardım. Onaylanan kredinizin takibi için internet bankacılığı hesabınızı acın menüler kısmında basvular bölümü var. Oradan kredinizi onaylayıp hesabınıza aktarabilirsiniz.

Halkbank Bireysel Temel Ihtiyac Kredi Basvurusu

Ziraat Bankası Temel Ihtiyaç Kredisi Başvuru

Vakıfbank Temel Ihtiyaç Kredisi Başvuru

Arkadaslar ziraat hesabi olan kredi durumunu merak edenler yada hesabi olmayip sms bekleyenler linke tiklayip durumunuzu ogrenin

https://t.co/B5PCELL3PH #temelihtiyackredisi

6 yorum

 1. Kamu bankaları mağdur olan vatandaşlar için kredi sundu fakat bireysel temel ihtiyaç destek kredisi onayı verip istenilen miktarın altında kredi kullanma teklifi sunuyor. 10000 TL onaylı krediye 3000 TL olarak kullanma teklif ediyor.

 2. 10 bin TL bireysel temel ihtiyaç destek kredisi sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte detaylar…
  TEMEL İHTİYAÇ KREDİSİ NE ZAMAN SONUÇLANIR?

  Bankalarca başvuru kanallarının açılması ve taleplerin toplanması sonrasında, temel ihtiyaç kredi başvuru sonuçları neticelendirilecek. Kredi kullandırılması uygun olarak değerlendirilen müşterilerin hesaplarına kredi tutarları aktarılacak olup, müşteriler kredi tutarını ATM’lerden çekebileceklerdir.

 3. BAŞVURULAR NASIL YAPILIYOR?

  Kredi başvuruları öncelikle internet şube ve mobil şubeden, müşterinin internet şube veya mobil üyelikleri bulunmuyorsa şubelerden de yapılabilecek. Banka yetkilileri, salgın riski nedeniyle zorunlu olmadıkça şubeye gelinmemesi gerektiğini belirtiyorlar.

 4. Halkbank temel ihtiyaç destek kredisi Üst komşumun kredisi bu gün onaylanmış. 3000 TL olarak.1 tane haczi var 2 tane açıkta icra takibi var. Kredi puanını bilmiyor. Hane geliri 2500 TL.

 5. #temeli̇htiyaçkredisi. 1 nisan da temel ihtiyaç kredisi için başvuruda bulundum hala değerlendiriliyor yazıyo. Geri dönüş yapılmıyor. Vatandaşa destek nerede

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*