1V1Y.COM Dergi'sinin Yeni Sayısında Az Yemenin 10 Yolu Anlatılıyor

1V1Y.COM Bir Varmış 1 Yokmuş Alışveriş sitesi İlkbahar-Yaz modası Dergi’nin yeni sayısını çıkardı. Derginin yeni sayısında Türkiye’nin ses getiren bloggerları 2013 ilkbahar/yaz trendleri ve bu trendlere yönelik tüyolar veriliyor. 10 madde de az yemenin yolları da bahsedildiği dergide beynimizin mide üzerindeki etkisini yok etmek ve az yemek yiyerek kilo vermenin 10 yolu hakkında bilgi veriliyor.

Derginin 12. ve yeni sayısında birbirinde güzel konulara yer verilmiş moda ve az yemenin 1o yolunu öğrenmek için Derginin yeni sayısını internetten online olarak okuyabilirsiniz.

Daha fazla yemek yemenin, bizi daha doyurucu hissettirdiğine inanılır. Oysaki gönüllüler üzerine yapılan bir çalışma, beslenmeden önce daha büyük ve küçük çorba verilen kişilerde, 2-3 saat sonra büyük bir kaseyi görenlerin kendini daha mutlu hissettiğini otaya koyuyor. Bu çalışma beynimizin midemiz üzerinde etkisinin ne denli büyük bir etkisi olduğunu gösteriyor. Yazının ve derginin tamamını okumak için resme tıklayınız.

az-yemenin-10-yolu-1az-yemenin-10-yolu-2

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*