Ay 9 Life Tea (Gerçek 9’lu Bitki Çayı)

İsmi ve resmi kullanılarak piyasaya sunulan dokuzlu (9’lu) form çaylarının taklit olduğunu bunlara güvenmemeniz gerektiğini her defasında dile getiren Sayın Ayhan Ercan kendisine güvenen kişilerin madur edilmemesi için AY 9 LİFE TEA isimli ürünü geliştirdi.

Ay 9 Life Tea Ayhan Ercan tarafından geliştirilen gerçek 9’lu form çayıdır.

Ay 9 Life Tea bağırsak fonksiyonlarının hızlandırılmasında, şeker emiliminin azaltılmasında ve tokluk hissi oluşmasında yardımcı olan tamamen bitkisel bir form çayıdır.

Ay 9 Life Tea Tavsiye Edilen Kullanım Şekli

Ay 9 Life Tea 1 tatlı kaşığı bir bardak kaynar suda demlenerek hazırlanır. Çayın demleme süresi 7-8 dakikadır.

Ay 9 Life Tea ilk hafta her yemekten yarım saat önce demlenerek günde 3 kez içilmelidir. İkinci hafta ise ara öğünlerde de 1 bardak ilave edilerek çay tüketimi günde 5 bardağa çıkarabilirsiniz ve bu uygulamayı kesintisiz 6 ay sürdürebilirsiniz.

Ay 9 Life Tea ve kuru Altınçilek meyvesi : Çayınızı tükettiğiniz sırada ara öğünlerde 5-6 adet Altınçilek meyvesi insülin direncine karşı çayın aktivitesini arttıracağı gibi ani acıkmaları engelleyecek zengin lifli yapısı sayesinde kabızlığın yaşamanızı önleyecektir.

Ay 9 life Tea çayı Troid hastaları kullanabilirmi ? Evet çayı Troid hastaları bu çayı kullanabilir fakat troidleri çalışmayan ve metabolizması çok yavaş kişilerin güne başlarken 1 çay kaşığı öğütülmüş tere tohumu yutmaları olumlu etki yaratacaktır.

Ay 9 Life Tea çayı kimler kullanamaz ?

Bu çay bileşenlerinde kekik ihtiva ettiği için yüksek tansiyon hastaları tarafından kullanılmamalıdır. Tansiyon Hastaları için çayın kekiksiz formülü bulunmaktadır. Hamile ve emziren anneler diyet ve spor haricinde hiçbir yöntem ya da zayıflama ürünlerini kullanamayacağı gibi bu çayı kullanamaz… Bu çay içindeki bitkiler nedeniyle emziren anneler tarafından kullanılması durumunda bebeği de zayıflatıp gelişimini yavaşlatabilir.

ay-9lifetea

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*