Bayrama Kışa 2015 Saç Trendleri le Girmek İsteyenler

Bayram geldi kadın kuaförleri tıklım tıklım olmayı bekliyor. Ama kadınların neredeyse hepsi kuaför işlerini en son güne bırakıyor. Çünkü kadınlardaki algı şu bayram için ev temizlikleri yapılır, tatlılar hazırlanır, sonra kuaföre gidilir. Bu nedenle bayrama 2 gün kala kuaförler gece yarılarına kadar mesaide. Saç boyaları, manikürler, pedikürlere, kaş dizaynları son anda yapılıyor. Bunlar hiç değişmeyen ritüeller, birde bayrama ve kışa bambaşka bir sitille girmek isteyenlerimiz var. Yeni trendlere uygun çarpıcı bir değişiklik. Böyle bir değişikliğin yolu da saç kesiminden, bambaşka bir stil vermekten geçiyor.

Bu yılın modası nasıl bir göz atalım. Ruhunuza en çok hitap edeni seçip bayrama ve kışa öyle merhaba diyebiliriz. Saçınızı uzun mu kısa mı kullanmak istiyorsunuz önce bunu belirleyelim.  Tercihiniz uzundan yana da kısadan yana da olsa; yılın modası nostalji. Modern saç renkleri ve dokunuşları ile nostaljiye (1960 ve 1990) can veriliyor. Bu modanın belirleyicileri ünlü modacılar, onların kreasyonlarını sunarken podyuma çıkardığı mankenlerin saç modelleri belirliyor.

saç

Bu senenin uzun saç stilleri: 1990 yıllarında çok kullanılan ıslak görünüm tekrardan sahneye çıkıyor. Özel günler ve geçeler için, uzun zaman önce terk ettiğimiz 90 lardan kalma gergin topuzlar tekrardan rövanşta. Uzun saçın her daim sağlam bir kullanıcı kitlesi var. Uzun zamandır düz, kırık maşa şeklinde kullanılan saçların yerini daha kıvırcık, volümlü saçlar alıyor. Uzun saçın en çok kullanım şekli şık ve pratik olması nedeni ile örgüler. Geçtiğimiz yıllarda salaş dağınık örgüler yerine daha sıkı toparlayıcı örgüler kullanılacak. Kışın elektriklenen saçlar için çok kullanışlı olacak bir yöntem.

Kısa Saç Stilleri: Kısa saç tercihinde bulunanlar için tercih edilen küt saçlar. 1960 esintilerini taşıyan düzgün kesilmiş kâhküllü kütler en popüler olanları.

Renk tercihinde: Birçok insan sarı saçta ısrarcı olsa da son zamanların iddialı tercihi bakır ve kızıl renkler.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.