Erkekleri Etkilemenin Yolları

FriendFeed'de Paylaş | Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş

22 Ağustos 2012 | Kategori: Aşk ve İlişkiler, Yaşam

Erkekleri etkilemek kadınlar açısından sanıldığından daha kolay olabilir. Ancak her zaman kullanılan yöntemlerin işe yaraması mümkün değildir. Araştırmalar gösteriyor ki birçok erkeğin zayıf ortak noktaları bulunmaktadır. Bu yazımızda erkekleri etkilemenin yolları, erkekleri aşık etmenin yolları, erkeklerin kalbini kazanmanın yolları üzerine öneriler bulacaksınız.

erkekleri-etkilemenin-yollari

Erkekleri Etkilemenin Yolları, Erkekleri Aşık Etmenin Yolları, Kendinize Aşık Etmenin Yolları, Erkeklerin Kalbini Kazanmanın Yolları, Erkekleri Etkilemenin Sırları

Erkekleri Aşık Etmenin Yolları

Yapılan araştırmalar, kadınların erkekler üzerinde tahrik unsurlarını rahatlıkla kullanabildiğini ve %100 varan oranlarda sonuç alınabildiğini gösteriyor. Erkekler, etkileyici ve çekici bir kadın gördüklerinde yalnızca onun çekiciliği ile ilgilenmekte, o sırada söylenen hiçbir şeyi hatırlamamaktadır. Yani kadınlara kıyasla erkekler görselliğe daha fazla önem vermektedir.

Cesur Olun

Erkekleri aşık etmenin yolları arasında, cesaret diğer yöntemlere göre daha fazla ön planda yer alıyor. Erkekler, kadınlara oranla daha fazla cesur ve ısrarcı olabiliyor. Özellikle seksi bir kadın ile karşılaşan erkek salgılanan testosteron hormonu ile çok daha zorlu numaralar deneyebilir.

Cüretkar Olun

Yukarıda erkekleri etkilemenin yolları arasında seksiliğin büyük bir artı olduğunu söylemiştir. Erkekler üzerinde yapılan araştırmalarda erkeklerin bikinili kadın resimlerine ve manzara resimlerine bakmaları istenmiş. Bikinili kadın resimlerine bakan erkekler hemen aktif olmak isterken, manzara resmine bakan erkekler beklemeyi tercih etmiş.

Erkeklerin Kalbini kazanma yolları

Erkeklerin kalbini kazanmak o kadar da zor değil. Eğer beğendiğiniz bir erkeği etkilemek istiyorsanız aşağıda yer alan önerileri dikkate alabilirsiniz.

  • Her zaman kişilik sahibi olun. Kültürlü olduğunuzu belli edin. Esprileriniz dahi kültür seviyenizi yansıtmalı.
  • Erkekler gülen ve güldüren bayanlardan hoşlanır. Onu etkilemek istiyorsanız ona özel espriler yapın. Onun yaptığı esprilere gülün.
  • Erkekleri etkilemenin bir diğer yolu ise bakımdır. Bakımlı kadınlar her zaman avantajlı ve daha çekicidir.
  • Takıntılarınızı bir kenara bırakın. Onu sıkmayın.
  • Çeşitli konularda onlar ile ortak zevkleriniz olduğunu belli edin. Yalnızca güzellik değil zeka da önemli bir avantaj sağlayacaktır.
  • Kendinize bakın ve spor yapın. Günümüzde erkekler spor yapan ve kendine bakan kadınları daha çok beğenmektedir.
  • Yapmacık hareketlerden, abartılı gülümsemelerden, uzak durun, doğal olun.
  • Dişilik, erkekleri etkilemenin en temel yoludur. Ona mahalle arkadaşı gibi davranmaktan vazgeçin.
1 Yorum yapılmış Erkekleri Etkilemenin Yolları

Avatar

Buse Öz

28 Kasım 2013 Saat 14:12

ERKEKLERİ ETKİLEMENİN YOLLARI

Öğrenecekleriniz erkeklere çok başka bir gözle bakmanızı, onlarla daha önce yapmadığınız şekilde ilişki kurmanızı sağlayacak. Ve erkekler de sizin bu yeni tarzınıza hemen cevap verecek çünkü onlar için çok farklı bir kadın olacaksınız!

Bakınız: http://bit.ly/1hkyxDq

Yorum YapınBumerang - Yazarkafe