Hızlı Kilo Verdiren Çay Tarifi

FriendFeed'de Paylaş | Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş

11 Aralık 2012 | Kategori: Zayıflama

Kilo vermek istiyoruz ama bunun hep hızlı olmasını istiyoruz. Hızlı kilo vermek yerine sağlıklı ve dengeli bir şekilde kilo vermeliyiz.

Hızlı Kilo Verdiren Çay Tarifi

Hızlı kilo verdiren çayı hazırlamak için gerekli malzemeler ise şöyle ; 1 adet limonun kabuğunun rendesi, 1 tutam taze tarhun otu, 1 tutam taze adaçayı , 1 tutam kuru ıhlamur yaprakları, 1 tatlı kaşığı kuru karanfille birlikte toplam bu 5 malzemeyi hazırladıktan sonra çayı hazırlıyoruz. Çayı hazırlamak için ise tüm malzemeleri demliğe koyduktan sonra üzerine sıcak su ekleyip üzeri kapanıp 1 dakika demliyoruz. Çayın aç karna her öğünden önce 1 büyük kahve fincanı içilmesi öneriliyor. Bu çayı içtiğinizde daha tok kalacak, daha az yemek yiyecek ve böylece kilo vermenizde yardımcı olacaktır.

Taze tarhun otu, hazımsızlığa iyi gelir.

Star Tv de Melek’te Diyetisyen ve Beslenme Uzmanı Selahattin Dönmez tarafından verilen hızlı kilo verdiren çay tarifi 11 Aralık 2012 de verildi.

Uyarı: Bazı bitkisel çayların yan etkileri olabilir  bu bitkilerden birine karşı alerjiniz olabilir veya içilmemesi gereken durumlar olabilir bu hususlara dikkat etmeniz ve  bu tür bitkisel çayları alışkanlık haline getirmeyiniz. Belirli zaman ara vererek tüketmeniz önerilir.Yorum YapınBumerang - Yazarkafe