Kaş Dökülmesine Ne İyi Gelir? Kaşları Gürleştirmek İçin Ne Yapmalıyız?

Kaş dökülmesine ne iyi gelir? Kaşları gürleştirmek için ne yapmalıyız? Diyenler için dökülen kaşlar ve kaşları güçlendirmeye faydalı bitkisel yağ karışımını anlatıyoruz.

Kaş dökülmesi için sarımsak yağı ile yapılan bu karışımı anlatmadan önce şunu belirtmek isterim kaş dökülmesi nedenin araştırılması gerekir. Kaş dökülmesinin nedeni hormon dengesizlikleri, hipotiroid, bazı ilaçların yan etkisi, kaşta saçkıran veya stres olabilir. Bunun nedeni araştırıldıktan sonra doktorunuzun size vereceği tedavi önemlidir. Bitkisel yağ karışımları ise kaş köklerini beslemek, kaşları gürleştirmek ve kalınlaştırmak için uygulanabilir. Tedavi yerine geçmez.

Kaş Dökülmesine Ne İyi Gelir-Kaşları Gürleştirmek İçin Ne Yapmalıyız
Kaş dökülmesi neden olur? Kaş dökülmesine ne iyi gelir? Kaşları gürleştirmek, güçlendirmek için ne yapmalıyız? Kaşları güçlendirmek için sarımsak iyi gelir mi?

Kaş Dökülmesi İçin Bitkisel Yağ Karışımı:

Gerekli Malzemeler:

1 çay kaşığı badem yağı,
1 çay kaşığı hint yağı,
1 çay kaşığı sarımsak yağı

Yapılışı ve Uygulanışı: Yağlar karıştırılır. Kaşlarınızı tam tersi yönde yumuşak bir diş fırçası ile tarayıp bu karışımı sürün. Tararken bastırmayın. Hafif hafif sürün.

Kaşlarınızdaki canlanma için 1 hafta uygulayın. Sarımsak kokusu için yatmadan önce kullanıp sonra yıkayın.

Kaş gürleştiren bitkisel yağ karışımı Serap Kunak tarafından verilmiş derlenerek kaş dökülmesi için çözüm arayanların bilgisine sunulmuştur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*