Rüyada Mücevher Görmek ve Takmak

Rüyada görülen her türlü mücevher genelde iyiye yorulur. Kıymetli mücevherler anlam olarak da manevi ve maddi zenginliği ifade eder. Bazı rüya bilimciler gösteriş diye yorumlasa da birçok salih kaynakta hayra, iyiliğe ve bolluğa yorulur.

Rüyada Altın Görmek

Rüyada altın görmek çoğu zaman sağlığa yorulur. Altın gören kişinin bolluğa kavuşacağı ve sıkıntılarından kurulacağına işarettir. Rüyada altın bilezik takmak: Yüklü bir mirasa konacağınıza işarettir.Rüyada altın bilezik görmek: Saygınlığın artması anlamına gelir. Altın yaldızlı kitap: Zorlukların üstesinden geleceğiniz anlamına gelir.Rüyada altın almak: Üstün birinin etkisinde kalacağınız anlamına gelir. Rüyada altın zincir: Herkesten sakladığınız bir sırrınız olduğuna işarettir. Rüyada altın bıçak: Bir suçtan dolayı cezaevine gireceğinize işarettir. Rüyada altın kaşık: Aileden birinin evden ayrılacağına işarettir. Kese içinde altın görmek: İşlerinizin daha iyiye gideceğine ve başka işlere atılacağınıza işarettir. Kalıba altın dökmek: Sevdalandığınız insanla mutlu olacağınıza ya da bir olaydan kendinizi sorumlu tutacağınıza işarettir. Rüyada Beşi bir yerde altın görmek: Çalışmalarınızın karşılığını bol kazanca kavuşarak göreceğinize işarettir.Birisine altın verdiğinizi görmek: Başarılarınızı maddi olarak destekleyecek bir insanın varlığına işarettir.Birisine altın verdiğinizi görmek: Başarılarınızı maddi olarak destekleyecek bir insanın varlığına işarettir.Rüyada altın ve gümüş kırıkları görmek,faydalı ilme,sadık dosta,geçimli eşe ve hayırlı çocuğa işarettir. Altın külçesi başkalarının göz diktiği mevkidir.

Rüyada Gümüş Görmek

Rüyada gümüş görmek çok iyidir. Gümüş huzur, mutluluk, güzel haber ve hayırlı kısmet olarak yorumlanır. Gümüş para güzel sözdür. Hasta birisi rüyasında gümüş görürse kısa hastalığı iyi olur. Gümüş rüyası gören bekârsa iyi bir evlilik, evliyse bir çocuğa yorumlanır. Kısacası gümüş iyiliğe, hoşluğa yorulur.

Rüyada Zümrüt Görmek

Rüyada zümrüt görmek iman zenginliğine yorulur. Şehadet mertebesine ve bu makamı hak ettirecek amelleri işlemeye, Zümrütte rast gelmek yüce kardeşlere, ahlaklı evlada, faydalı ilim yahut helal mala delalet eder. Daha çok manevi zenginliği temsil eder.

Rüyada Elmas Görmek

Elmas satan kişiyi görmek dindar, ilim ehli birine delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Pırlanta) Rüyada elmas görenin talihi yolunda gidecek demektir, elmas gören kadın ise zengin ve kültürlü bir erkekle evlenecek, erkek ise anlayışlı, duygulu bir kadınla evlenecek demektir. Rüyada elmas şansın iyi olduğuna yorulur. Elmas gören kadın ise varlıklı ve bilgili biriyle; erkek ise anlayışlı, duygusal biriyle evlenecek anlamındadır. Rüyada elmas görmek, zenginliğin ve saygınlığın işaretidir.

Rüyada Pırlanta görmek

Rüyada pırlanta görmek; aşka, saygılı, itibarlı, kültürlü biri olamaya ve mevki yükselmeye işarettir.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir