Platform Topuklu Ayakkabılar

Kadınların en çok sevdiği ayakkabı modellerinden olan ve giyinmekten büyük zevk aldıkları platform topuklu ayakkabılar, bu senenin de vazgeçilmezlerinden. Topuklu ayakkabıların ayağı rahat ettirmemesi gibi sorunu olmayan, kullanımı gayet rahat olan ve ayağınızın topuklu ayakkabılara göre daha rahat olmasını sağlayan platform topuklu ayakkabı modelleri, bu yazın da rengarenk ve cıvıl cıvıl renklerle tasarlanmış.

3

Özellikle kısa boylu kadınların tercihi olan, kısa boyundan şikayet eden kadınların giymekten zevk aldığı platform topuklu ayakkabılar 2012’de de göze çarpıyor. Yazın da bayan ayakkabı modelleriarasında yerini alan , 2012 yazına özel modelleri ile göz kamaştıran platform topuklar, ince detaylara sahip.

4

Bu yaz, kadınlar rengarenk yüksek platform topuklu ayakkabıları ile herkesi büyüleyecek. Her kıyafetin altında mükemmel duran, kıyafetlerinizle uyum içerisinde olan bu platform topukları, jean ya da bir taytın altına giyip şıklığın tadını çıkarabilirsiniz. Sezonun trendi bu sene de renkli platform topuklar. Bunun yanı sıra öpücük burunlu topuklu ayakkabı modası da hala devam etmekte. Kadınların ilgisini çeken öpücük burunlu ayakkabılar, tasarımlarında farklı anlayışları barındırıyor. Gün geçtikçe ayakkabı markaları da platform topuklu ayakkabının sırrını çözdü. Kadınların Platform Topuklu Ayakkabı Fiyatları üstünde bu kadar etkili olmasının nedenleri arasında hem şık hem de rahat olması yatıyor. Çünkü hem sizi şık gösterecek hem de topuklu olacak başka ayakkabı bulamıyorsunuz. Platform topuklar bu eksikliği gideriyor. Buna bağlı olarak da platform topuklu ayakkabı fiyatları farklılıklar gösteriyor. Eğer siz de platform topuk hayranıysanız, ayakkabı seçimlerinizi bu yönde kullanıyorsanız bu yazın modellerine göz gezdirmenizde fayda var. 2015 yazında da gece davetlerinde, düğünlerde, günlük yaşamda çok fazla kullanılacak olan platform topuklu ayakkabılar, kadınların yine vazgeçilmezi olacak.  Kırmızı platform topuk ayakkabı modeli gibi daha özel ve kırmızının etkisini ayaklarında da hissetmek isteyen bayanlar, kırmızı platform ayakkabılarla gecelere şıklık katacak.

1
2015 yılının en yeni ve en güzel ayakkabı modelleri yine platform topuklar. Her daim moda olan platform topuklar, gizli platform topuklu ayakkabılar, öpücük burunlu platform topuklu ayakkabı modelleri sizin seçimlerinizi bekliyor.  Yazın da şık olmak için ayakkabı seçiminizi şimdiden yapın.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir