Kadınları Etkilemenin ve Aşık Etmenin Yolları

FriendFeed'de Paylaş | Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş

30 Ekim 2012 | Kategori: Genel

Kadınları etkilemek, doğru adımlar atıldığında oldukça kolaydır. Ancak erkeklere oranla kadınlar, ne istediğini daha net bilir ve karşıdan gelen tepkiye anlık cevaplar verebilir. Fakat, erkeklerin kadınlara oranla önemli bir avantajı bulunmakta. Cesaret! Bu yazımızda kadınları etkilemenin yolları, kızları etkilemenin yolları, bayanları baştan çıkarmanın yolları, kadınları aşık etme yolları gibi konulara cevaplar bulabilirsiniz.

Kadınları Etkilemenin Yolları, Kızları Etkilemenin Yolları, Kızları Etkilemenin Yolları Nelerdir, Bayanları Etkilemenin Yolları, Bayanları Baştan Çıkarmanın Yolları, Kadınları Aşık Etme Yolları

Kadınları Etkilemenin Yolları, Kızları Etkilemenin Yolları, Kızları Etkilemenin Yolları Nelerdir, Bayanları Etkilemenin Yolları, Bayanları Baştan Çıkarmanın Yolları, Kadınları Aşık Etme Yolları

Kadınları Etkilemenin Yolları

Kadınları etkileyebilmenin ilk altın kuralı, onları bir obje olarak görmekten vazgeçmektir. Onlarda erkekler kadar duygu sahibi ve canlıdır. Evet, erkeklerin en sık düştüğü hatalardan birisi istediği zaman istediği kadını elde edebileceği inancıdır. Cesur olmak, elbette avantaj sağlayacaktır ancak zaman, zaman bu cesaret ters tepkilere neden olabilir. Kızları etkilemenin yolları arasında;

  • Kadınların en zayıf yönü meraklı olmalarıdır. Esrarlı ve eğlenceli bir yapıya sahip olun. Onlardan bir şey saklıyormuş gibi davranarak onu kendinize çekin.
  • Giyim ve bakımınıza özen gösterin. Bir kadın için yüzden daha çok saç ve ayakkabılar önemlidir.
  • Onlarla aynı ilgi alanlarını paylaşın. Abartıya kaçmamak kaydıyla romantik olun.
  • Arkadaşları ile daha yakın ilişkiler kurun. Dikkat! Bunu abartmadan yapmanız yararınıza olacaktır. Kıskançlığı sınırlarında kullanın.
  • Samimiyet kurmadığınız bir bayan ile yakın temasta bulunmak ve aşırı ilgili olmak ters etki yaratabilir. Bu nedenle beğendiğiniz bayana yaklaşmadan önce etraftakiler ile ilgileniyormuş gibi yapın.

Yukarıda yer alan öneriler bayanları baştan çıkarmanın temel yollarından bazılarıdır. Aşağıda yer alan önerilerde kadınları aşık etmenin yollarını bulabilirsiniz.

Kadınları aşık etmenin yolları

  • Onun fikirlerine değer verin. Her konuda ondan yardım istemeye çalışın.
  • Erkeklere oranla kadınların koku alma duyuları daha güçlüdür. Temiz ve bakımlı olmaya hoş kokular kullanmaya özen gösterin.
  • Onu dinleyin, gününün nasıl geçtiğini öğrenin.
  • Ona şık sürprizler yapın. Kadınlar, pahalı hediyelerden hoşlanmaz masalına inanmayın.
2 Yorum yapılmış Kadınları Etkilemenin ve Aşık Etmenin Yolları

Avatar

kızları etkilemenin 10 yolları

26 Şubat 2014 Saat 03:40

çok muhteşem bir yazı teşekkür ederim

Avatar

İsimsiz

26 Mart 2016 Saat 19:33

Hoşlandığım kızla muhabbetim çok iyi oldukça samimiyiz.Ayrıca çok göz göze geliyoruz ve uzun süre konusmadan birbirimize baktığımız zamanlarda oldu.Acılmak istiyorum ama bir türlü cesaretimi toplayamıyorum.Bulunduğum ortamda hep onunla ilgilenmektense başka kişilerlede ilgileniyorum,ama o sürekli benle konuşmak istiyo gibi bişeyler yansıtıyor bana tavırları çok belli ediyor.Bu kız sizce benden hoşlanıyormudur ? cevap verirseniz sevinirim

Yorum YapınBumerang - Yazarkafe