Oriflame Üye Olmanın Şimdi Tam Zamanı

Pek çoğumuz oriflame ürünleri ile bir şekilde tanışmıştır. Bende öğrenci olduğum yıllarda bir yakınım aracılığı ile tanışmıştım.  Tabi o yıllarda üye olmak aklımın ucundan bile geçmemişti. Fakat dün itibari ile artık bende bir oriflame danışmanıyım. Üye olmam ise parfüm merakım sonucunda gelişti. Bir arkadaşımın aracında iken arabada bir parfüm gördüm. Hemen tabi kokladım. Çok hoş ve çekici bir parfümdü. Bir oriflame parfümü olduğunu görünce oriflame üyesi olduğunu bildiğim bir arkadaşımı aradım ve ona sordum çok tutulan bir parfüm olduğunu istersen getirtebiliriz dedi. Üye olma serüvenimde bu şekilde başlamış oldu. Oriflame sitesine girdim. Hem bayan hemde pek çok erkek parfümü olduğunu görünce bende “oriflame üye olmak istiyorum” dedim. Tabi oda benim üye olmak istememden çok memnun oldu. Az çok nasıl üye olunacağını biliyordum. Ama tabi mayıs ayındaki muhteşem kampanyadan haberim yoktu. Onu öğrendikten sonra hemen kayıt olmak için oriflame kayıt formunu doldurdum. Yazımın devamında hem mayıs kampanyasından hemde üye olmak isteyenlere oriflame nasıl üye olunur?  Bunları anlatacağım.

HEMEN ÜYE OLMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN VE KAYDINIZI YAPIN

oriflame üye olmak

Oriflame üye olmak ücretli mi?

Oriflame’in güzellik dünyasında hem eğlenip hemde para kazanmanız için Oriflame Kozmetik 2014 Mayıs ayını özel bir kampanya yapmış normalde 30 TL olan kayıt ücretin 1 TL olarak belirlemiş. Yani üye olmak için eşsiz bir fırsat bunu duyunca ben hiç düşünmeden üye oldum. Nasıl oldum sorusuna gelince oriflame in kayıt olmanız için bir form veriyor. Bu formda kişisel bilgileriniz ve adresinize ait bilgileri girdikten sonra en son sponsor numarası soruyor. Benim sponsor numaram ise 2589210 bu numarayı girip tamam dediğinizde işlem tamamlanmış oluyor. Bu aşamadan sonra alışveriş bölümünden istediğiniz oriflame ürünleri seçerek ilk siparişinizi veriyorsunuz. Herşey bu kadar kolay bence ister para kazanmak için isterseniz kaliteli kozmetik ürünler kullanmak için Orfilame iyi bir tercih olacaktır.

oriflame kayit

Size bu yazımda oriflame nasıl üye olduğumu hızlı bir şekilde anlatmaya çalıştım. Anlattığım şekilde üye olabilirsiniz. Eğer kayıt olurken beni sponsor olarak seçerseniz memnun olurum.

MAİL İLE İLETİŞİM İÇİN TIKLAYINIZ

oriflame iletişim

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.