Rüyada At Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada at görülmesi, görülen atın rengine ve atın diri ve güçlü olmasına göre değişir. Her rüyada olduğu gibi renk burada da çok önemli.

Rüyada siyah at görülmesi; büyüklüğe ve zenginliğe, iyi bir cins at görülmesi; rızkın artmasına ve gücün çoğalmasına, beyazımsı bir at görülmesi; kazançlı işler peşinde koşulacağına, kırmızı veya kül renginde bir at görülmesi; işlerin bozulacağına, boz renkli bir ata binildiğinin görülmesi; düşmanlara galip gelineceğine işaret eder. Siyah bir ata binildiğinin görülmesi; şeref ve saygınlığın artacağına delalet eder.

Bir kimsenin rüyasında bir ata bindiğini görmesi; o kimsenin kısa süre sonra evleneceğine bir taya (at yavrusuna) bindiğini görmesi; eğer bekâr ise zengin iyi bir hanımla evleneceğine veya bir ev satın alacağına, rüyasında ata bindiğini gören gerçekten ata binen birisi ise; değerli bir makama yükseleceğine işaret eder.

Bir kimsenin rüyasında huysuz bir ata bindiğini görmesi; o kimsenin işe yaramaz, yalancı biri ile karşılaşacağına ve ondan zarar göreceğine, rüyasında eğersiz bir ata bindiğini gören kimsenin; işlerinin ters gideceğine ve bocalayacağına işaret eder.

Kişinin attan düşmesi pek iyiye yorulmaz. Kişinin ya mal kaybedeceğine yada sağlık sorunu yaşayacağına işaret eder.

Bir kimsenin rüyasında erkek at görmesi; iktidar ve güç sahibi olacağına işarettir. Kişinin rüyasında bir dişi ata bindiğini veya satın aldığını görmesi; şeref ve saygın bir hanımla evleneceğine, eğer rüya sahibi evli ise o takdirde büyük bir arazi alacağına delalet eder.

Rüyanızda bir attan inip başka bir ata bindiğinizi görmeniz; işinizi değiştireceğinize delalet eder.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.