Rüyada Görülen Devlet Büyüğü Nasıl Yorumlanır?

Rüyada devlet adamı görmek önemli ve büyük adımlar atarak, zoru başarmaya ve herkes tarafında takdir toplamaya işaret eder. Rüyada devlet bakanı görmek hayırlıdır ve hayır olan şeylere delalet eder. Rüyada devlet adamı gören kişi mutsuzluğundan, umutsuzluklarından, hayal kırıklıklarından ve kalp kırıklıklarından kurtulacak, geçmişe sünger çekecek ve kendisi için hayırlı olmasını dileyeceği yepyeni bir sayfa açacaktır.

Ayrıca rüyada devlet adamı görmek kişinin sahip olduğu inanca, özgüvene, kudrete ve hidayete de delalet eder. Rüyasında devlet adamı gören kişi işinde de son sözü söyleyen ya da en son imzayı atan en önemli kişi olacak demektir. Rüyada devlet bakanı görmek aynı zamanda rüya sahibinin kısa bir süre sonra çok önemli ve üstün görevlerle donatılacağı şeklinde de ifade edilmektedir.

Devlet büyüğüne ikramda bulunmak, sağlığa, maddiyata gelecek artışa, huzur bulmaya, düşkünlükten uzak durmaya, kısa zamanda duyulacak sevindirici haber almaya, taleplerin gerçekleşeceğine, içten davranan orta yaşlı kişiye, zahmetsiz elde edilen ganimete, arkadaşlık ilişkilerinde başarıya, cömert kadına, tertemiz mala işarettir. Aynı zamanda fenalığını gizleyen kişiye, yalancı bir yöneticiye, saklanan sırların açığa çıkacağına, kıymet düşmesine, ferahının bozulacağına yorulmaktadır. Kimi âlimler şöyle derler ki: Bu rüya çektiği zorlukların sonunda ulaştığı rahata, sıkıntıya düşerek ulaştığı temiz kazanca, zorlukla kavuştuğu galibiyete, zorluklara göğüs gererek elde ettiği mülke işaret eder.

Rüyada devlet başkanına ikramda bulunmak, kolay elde edilen ziynete, isteklerin yerine geleceğine, karmaşadan uzak yaşayacağına, hünerli bir kişiye, yakında duyulacak sevindirici habere, faydalı uğraşlara, mutluluk dolu geleceğe, aşk hayatında başarıya, duygusal yükü bulunan birinden uzak durulacağına, büyük mertebeye ulaşacağına, ticari kazancı yüksek atılımlar gerçekleştireceğine işarettir. Kimi zaman da kötü niyetli bir düşmana, huzuru yitirmeye, düşmanından emin olmaya, fenalık görülmesine, fakirliğe delalettir. Bazı yorumcular şöyle yorumlarlar: Bu zorluklara göğüs gererek gözlediği onura, zahmet çekerek hak ettiği şöhrete, uzun bir bekleyişin sonunda kavuştuğu onura, cefa çekerek ümit ettiği mala delalettir.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.