Yılbaşında İstanbul’da Nereye Gidilir? En İyi Yılbaşı Mekanları

FriendFeed'de Paylaş | Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş

22 Aralık 2012 | Kategori: Eğlence

Sponsorlu Bağlantılar

Yeni yıla sayılı günlerin olduğu şu günlerde Yılbaşında İstanbul’da Nereye Gidilir? ve En İyi Yılbaşı Mekanları Nerelerdir? Diye araştırma yapanlar için bu yazımızda İstanbul’da yılbaşında gidilebilecek bazı mekanlar ile ilgili kısaca bazı bilgiler verdik.

en iyi yılbaşı mekanları, istanbulda gidilecek mekanlar, istanbulda yılbaşında gidilecek yerler, yılbaşı eğlence mekanları 2013, yılbaşı eğlence mekanları istanbul, yılbaşı gecesi programları 2013, yılbaşı istanbul eğlence mekanları, yılbaşı kutlamaları için mekanlar, yılbaşında istanbulda nereye gidilir

en iyi yılbaşı mekanları, istanbulda yılbaşında gidilecek yerler, yılbaşı eğlence mekanları 2013, yılbaşı eğlence mekanları istanbul, yılbaşı gecesi programları 2013, yılbaşında istanbulda nereye gidilir

Yılbaşında kısa tatili İstanbul içinde değerlendirmek isteyenlere özel bu yazımızda sizlere bazı öneriler sunacağız. Yeni yılın, yeni bir heyecanla gelişi, bizleri farklı mekan ve eğlence yerlerine yöneltmiş durumda.

Yılbaşına sayılı zaman kalmasına rağmen birçok eğlence mekanının şimdiden tam kapasite dolu olması bizleri yeni mekan arayışlarına yöneltmiş durumda.

Yılbaşı İçin Kutlamaları İçin, Yılbaşında İstanbul’da Nereye Gidilir?

W-Istanbul

yılbaşında nereye gidilir, w istanbul, yılbaşı gecesi eğlence mekanları istanbul

 

En İyi Yılbaşı Eğlence Mekanları 

W İstanbul

İstanbul’un en özel adreslerinden birisi olan W İstanbul, Yılbaşında da Şef Tolgac Atalay’ın Okka’ da hazırlayacağı sürprizler ile sizleri ağırlamaya hazırlanıyor. W İstanbul bu yılbaşında da yine konaklama ve eğlence paketleri ile müşterilerine farklı bir deneyim yaşatmayı planlıyor. W İstanbul’a Akaratler İstanbul, Vişnezade Mahallesinde ulaşabilirsiniz.

Telefon: 212 381 21 21

Farketmez Restoran

Farketmez bu yılbaşında da soğuk ve sıcak füme çeşitleri, birbirinden çeşitli mezeleri, leziz tatlıları ve zengin şarap kavı ile sizleri ağırlamayı bekliyor. Yine her yılbaşında olduğu gibi bu yılda İstanbul’un en iddialı mekanlarından birisi olmayı hedefleyen Farketmez Restoran, Sarıyer İstanbul’daki adresinde sizlerle.

Telefon: 212 229 12 72

Farketmez-Restaurant

Yılbaşında İstanbul’da Nereye Gidilir? Yılbaşında Farketmez Restauranta Gidilir

Richmond Nua Welness Spa

Richmond Nua Welness Spa, bu yılda adından söz ettireceğe benziyor. Yeni yıla özel menüsü, canlı müzikleri, gala yemeği ve özel yeni yıl brunch’ı ile girmeye hazırlanan Nua, Sapanca’nın huzurlu ortamında müşterilerini yeni yıla hazırlamayı hedefliyor.

Dedeman İstanbul

Dedeman İstanbul yılbaşına iddialı bir şekilde hazırlanıyor. Otel, sevdiklerinizle birlikte güzel bir yılbaşı geçirmeniz için 31 Aralık akşamı ünlü sanatçılar eşliğinde yeni yıla girmeye hazırlanıyor. Unutulmayacak bir gece ve birbirinden keyifli programlar için Dedeman İstanbul’u ziyaret edebilirsiniz.

Telefon: 212 337 45 00

yılbaşı eğlence mekanları istanbul

yılbaşı eğlence mekanları istanbul

Pera Palace Hotel

İstanbul’da eğlence denilince akla gelen Beyoğlu’nda yer alan Pera Palace Hotel, 2013’e hafızalardan silinmeyecek bir lezzet ve eğlence ile girmeye hazırlanıyor. Pera Palace konforunda yeni yıla girmek isteyenler zengin mönüler, yılbaşı eğlenceleri eşliğinde güzel bir gün geçirebilir.

Telefon: 212 377 40 00

Pera Palace Hotel 2013

Pera Palace Hotel 2013 Yılbaşında İstanbul da Gidilebilecek Mekanlar

Tarihi Liman Lokantası

Yılbaşında nereye gidilir diye arayanlar ve nezih bir yılbaşı gecesi kutlamak isteyenler için Karaköy’de bulunan Tarihi Liman Lokantası da seçeneklerimiz arasında olabilir. Boğaz manzaralı Tarihi Liman Lokantasının hazırladığı zengin ve lezzetli mönüsü ile hazırlanan eğlence programı ile güzel bir yılbaşı geçirebilirsiniz.

Tarihi Liman Lokantası

Adres: Rıhtım caddesi 52-3 Yolcu salonu üstü. kat 3 Karaköy İSTANBUL 0.212.292 39 92

tarihi-liman-lokantasi

en iyi yılbaşı mekanları

Bu yazımızda, Yılbaşında İstanbul’da nereye gidilir? İstanbul’da yılbaşında gidilecek yerler, İstanbul’da gidilecek mekanlar, en iyi yılbaşı mekanları ile ilgili çeşitli bilgiler verdik sizde yılbaşı kutlamaları için önerilerinizi yorum yaparak iletebilirsiniz.Yorum YapınBumerang - Yazarkafe