Yüz ve Cilt Temizleyici Maske Tarifi

FriendFeed'de Paylaş | Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş

16 Ocak 2013 | Kategori: Cilt Bakımı, Güzellik

Sponsorlu Bağlantılar

Yüzünüzü temizlemek ve yüz lekeleri için kolay bir maske arıyorsanız bu maskeyi hazırlayabilirsiniz. Kahve ve maden suyuna eklenen bitkisel yağlar ile hazırlanan yüzdeki lekelerin ve siyah noktaların giderilmesinde yardımcı olarak kullanılabilen bir maskedir.

yüz lekeleri için maske

Hazırlanışı: 1 çorba kaşığı kahvenin içine 1 çorba kaşığı maden suyu eklenir. Daha sonra “1 tatlı kaşığı zeytinyağı, 1 çay kaşığı buğday yağı, 1 çay kaşığı kayısı yağı, 1 çay kaşığı ozan yağı” yağlar eklenip karıştırılarak hazırlanır.

Yüzdeki lekeler için maske hazırlandıktan sonra yüzdeki siyah noktalı bölgeye hafif hafif dairesel hareketler için fazla bastırmadan masaj yapılarak sürülür cilt temizlenmiş olur. Bunu yaptıktan sonra su ile durulayıp daha sonra sabunla yıkayınız.

Siyah noktaların olduğu bölümlere hafif hafif peeling yapılır.

Kahvenin telvesinin cildinizi temizleyici özelliği var.

Bu maske sadece yüzdeki basit lekeleri temizlemek cilt temizliği içindir.

Uyarı: Herhangi bir karışımı kullanmadan önce ve cildinizdeki sorunlar için lütfen doktorunuza danışınız. Bu ve buna benzer karışımlar destek olarak kullanılır. Hastalıkların tedavisi ve teşhisinde tek başvuracağınız yer tıp hekimleridir.

“Yüzdeki Lekeler İçin Maske Tarifi” Dr. Feridun Kunak Show da Serap Kunak tarafından yüzdeki lekelerden kurtulmak için önerilmiştir.Yorum YapınBumerang - Yazarkafe