Çekici Bir Erkek Miyim? Çekici Erkek Nasıl Olur?

FriendFeed'de Paylaş | Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş

07 Temmuz 2015 | Kategori: Aşk ve İlişkiler, Erkekler, Evlilik, Kadınlar, Yaşam

Sponsorlu Bağlantılar

Bir varmış bir yokmuşla başlar tüm masallar ve orada yakışıklı prens vardır. Bir sürü kız, bir yakışıklının bir dünya güzel arasından, bir güzel seçmesini bekler. Aslında bu masalların öz kaynağı “çirkin kadın yoktur güzel erkek azdır”mantığını doğrular.

Güzel erkek nerede ise yok, yakışıklı erkek ise azken kadınlar çekici erkeğe tav olmuş durumda. Bu işin şakası gerçekten kadınlar için güzel erkek yok daha doğrusu böyle erkeğin gideri yok. Güzel adam yıllara yenik düşerken çekici adam yıllar geçtikçe artan oranda bu çekiciliği koruyor ve kadınların göz bebeği olabiliyor.

cekici erkek tipleri

Çekici erkek nasıl olur derseniz;

1.İlk sahneye çıkışları her zaman göz doldurur. Bir eser geçer “bu da ne” dersiniz. Bunun için kasılmaz, şekilden şekille girmez.

2.Çekici erkek güzel giyinir sağlam tarz bir gardıroba sahiptir. Tabi ki bu kıyafetleri taşıyacak sportmen bir vücuda sahiptir. Giydikleri her şey vücutlarına uygun trend kombinlerdir. Uyumlu renkler kullanır. Ayakkabısından kemerine kadar bir ahenk vardır.

3.Vücut temizliği ön plandadır. Sadece kadının bakımlı manikürlü pedikürlü olduğu zamanlar tarih oldu.

4.Kesinlikle bir sporla aktif olarak uğraşırlar. Fitness salonlarında vücutlarını şekle sokarlar.

5.Beden dili, göz teması, ses tonu çok önemli bir kriter.

6.Kadınlar kendinden ödün vermeyen kadının maymunu olmadan kibar olmayı beceren adama çekici diyor. Kadınlar maçolardan hoşlanır deyip kabalık eden kırolar kaybetmeye mahkûm.

7.Hedefi, hevesi, hırsı olan erkekler göz dolduruyor.

8.Hayatında olup biten her şeyi kontrol edebilecek erkek çekicidir. En güçlü kadın bile an geldiğinde güvenmek ve erkeğine kapılmak ister.

9.Kadınları anlayan bilen erkekler güven verir. Sanmıyorum sen benim ilk ciddi ilişkimsin diyen 30 yaşına gelmiş adam kadınlar için çekici olsun.

10.Öz güveniniz tam olacak. Öyle güzel kaliteli bir hayat yaşayacaksın ki kadın sana ait olmak için o hayatın içine girmek için can atacak.

11.Karizmatik erkek susar kasılır düşünceleri tarih oldu. Karizmatik, çekici erkek esprili olur, güzel dans eder, en güzel en eğlenceli mekânları bilir. Kaliteli film izler, kitap okur. Yani sadece nefes almaz gerçekten yaşar ve yaşatır.

cekici erkek nasil olmaliYorum YapınBumerang - Yazarkafe