Erkeklerin Hoşlanmadığı Giyim Tarzları ve Aksesuarlar

FriendFeed'de Paylaş | Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş

05 Ağustos 2015 | Kategori: Aşk ve İlişkiler, Erkekler, Evlilik, Kadınlar, Yaşam

Sponsorlu Bağlantılar

Son zamanlarda sapla samanı karıştırdık mı ne? Eskiden kadınlar, içgüdüsel karşı cins için giyinirmiş anneannemin, babaannemin resimlerini karıştırırken görüyorum saçlarının ucu görünen başörtüsüne rağmen kıyafetlerin içinde gerçek bir kadın var… Makyaj malzemesinin sadece bir rujdan ibaret olduğu zamanlardan bahsediyorum. O rujla dudaklar pembe, yanaklar pembe her suretten kadınlık akıyor. Şimdilerde moda adı altında kadınlar erkek gibi, erkekler kadın gibi giyinmeye başladı. Bakıyorsunuz kadınlarımız kısacık saçlar erkeğe yakın bir tarz ile (maskülen) modern olduğunu iddia ediyor. Tabi ki oldukça güzel olan havalı olan kadın çok ama bir o kadar da anlamsız tipler ortaya çıkıyor. Bu durum içinde en önemli nokta erkeklerin bu kadınların giyim tarzı konusundaki görüşü. Şimdi neredeyse tüm erkeklerin hem fikir olduğu hoşnutsuzlukları aktaracağım.

erkeklerin sevmediği giyim tarzlari

Erkeklere sorduğunuzda neredeyse hepsinin hem fikir olduğu kıyafet ve aksesuarlar var. Bu kıyafetler kadınının dişiliğini örten, erkek tarzı, kadın zarafetini gölgeleyen şeyler.

Şalvar; Erkeklere göre şalvar kadına ait tüm zarif detayları örten kadını erkek kılığına sokan gereksiz bir giyim tarzı. Erkeklerin genel görüşü kadına ait bir kıyafet olmadığı. Çok anlamsız bir kıyafetmiş.

Smokin; Bu kıyafette şalvar gibi. Erkek kendilerine ait olduğunu düşünüyor. Onlara göre çok gereksiz şekilde kadınlarla ortak kullandıkları smokin tarzı kıyafetlerden hiç hoşlanmıyorlar. Kadının bu kıyafetle rol çaldığını düşünüyor.

Tayt; Erkeklere göre, son zamanlarda yakışan yakışmayan herkes tayt giyiyor. Yakışan ayırmadan en iyisi hiçbir kadın giymesin diyor. Çünkü hiçbir kusurun kapatılmadığı bu tarzı yakışmayan giyecekse yakışanda giymesin tayt tedavülden kalksın diyorlarmış.

Tulum;Erkeklere göre çok amele bir kıyafet. Anlamsız bir rahatlığı ve salaşlığı ifade ediyor. Birçok erkek diyor ki “hayalimdeki kadını bahçe makası ile görmüş gibi oluyorum”

UGG; İstisnasız her erkeğin beğenmediği bu botların kadını bodur ve kalın bacaklı gösterdiğine inanıyorlar. Çok kabaymış.

Gladyatör Ayakkabılar; Erkeklere göre kadın bileği son derece çekici ve estetiktir. Bu nedenle, kadın ayaklarının bir dünya iple sarıp sarmalanması saçma geliyor ve ayrıca çok göz yorucu buluyorlar. Kadınların bacak boyunu da oldukça kısa ve tombul gösteriyormuş

Büyük Güneş Gözlükleri; Kadının yüzünün neredeyse yarısını kapatan gözlükler son derece gereksiz geliyor. Göz teması kuramamak, hoşlandığı kadının gözlerinin içine bakamamak onları rahatsız ediyor. Kadınların söyledikleri değil hissettirdikleri önemli olduğu için erkek bu ipucunun gizlenmesinden (gözler) rahatsız oluyorlarmış.

Halka Küpe; Erkek için çok ürkütücü, kulaklarından çok daha büyük küpe taktıklarında bir yere takılıp zarar göreceklerini düşünüyorlar. Gözlerini yoruyormuş.

Uzun Tırnak; Eller erkek için kadının zarafetini ve şıklığını ifade eden bir uzuv. Bakımlı eller onlar için son derece kıymetli. Fakat aşırı uzun tırnak kadını büyücü gibi yapıyor. Ayrıca hiç sağlığa uygunluk bulmuyorlarmış.

Aşırı Makyaj; Erkeklerin en çok takıldığı kısımlardan biri. Neredeyse kadınların makyajla, gözüyle burnunun yer değiştirebilme kudreti onları korkutuyor. Makyaj silindiğinde ortaya çıkacak yüzün gerçek halini endişe ile beklemek fazlası ile yorucuymuş.

Çok Büyük Çanta; Erkeklerde en çok merak uyandıran durum. O valizin içinde ne taşıyor. Sadece kahve içmeye giderken koca bir valize ihtiyaç duyan kadın beklentisi oldukça ürkütüyormuş.

Sarıya Boyanmış Saçlar; Esmerken sarı olmak için uğraşan kaş kirpik ne var ne yok boyatan kadın için erkek diyor ki “ne gerek var”. Kadının sahip olmadığı bir ırka benzeme çabası oldukça komik geliyormuş.

Aşırı Parfüm; Erkekler gelmeden kokusu 3 dakika önce gelip geçtiği yerden 30 dakikada kokusu gitmeyen kadından hoşlanmıyor. Kadın parfümünü oda parfümü gibi kullanma diyor. Özellikle partnerinin kokusunu tüm âlemle paylaşmak istemiyormuş.Yorum YapınBumerang - Yazarkafe