Erkeklere Sorduk Hangi Kadınlar Daha Çekici

Güzel gülen Kadın; erkeklere sorduk hangi kadın çekicidir birçoğunun ilk sırada tespiti güzel gülen kadın. Erkekler beyaz iri dişli kadınlardan hoşlanıyor ve bu dişlerin sergilendiği gülümseme onların çok hoşuna gidiyormuş. Kahkaha değil! Çok şiddetli atılan kahkahanın kadını basit gösterdiğini düşünüyorlar. Ama genelinin görüşü sabah ilk uyandığı dâhil erkeğin beklemediği anlarda sıcacık bir gülümseme kalbe atılan kocaman bir merdiven gibiymiş!

Abartmadan Saçlarla Oynanması; başın yana büküldüğü ve hafif yollu saçlarla oynanması erkeği mest ediyormuş!

Dik Yürüyen Kadın; Erkekler asil ve kendinden emin kadından hoşlanıyor. Bunun ilk göstergesi güzel bir duruş ve duruşu bozmadan yürümek kadını asil gösteriyormuş!

Kumral Saç Rengi; Bilindik bir geyik dönse de erkekler sarışın kadından hoşlanır diye. Araştırmalar kumral kadınların daha çekici bulunduğu şeklinde. Erkekler kumral kadınları daha sevimli ve doğal buluyorlarmış!

Az Makyaj; Kadının güzelliğini örtmeden, onu başka birine dönüştürmeyen dozajda yapılan makyaj erkeğin hoşuna gidiyormuş!

Fransız Manikürü;Koyu renk sürülen ojeden çok daha estetik buluyorlarmış.

V Yaka bluzlar; Erkeklerin kadınlarda hoşlandığı dekoltelerin başında hafif çıkan köprücük kemiği. Bu nedenle V yaka bluzlar fazlası ile hoşlarına gidiyormuş.

Saçlarını kalemle Toplaması; Günlük koşturma içinde bunalım açık saçlarını öylesine kalemle toplaması erkeğin çok hoşuna gidiyor. Çok doğal buluyormuş!

Utangaç Kadın; Erkek utanan kadından hoşlanıyor. Muhabbet etmeye engel olmayacak şekilde, utanan gözlerini arada kaçıran kadın çok çekici geliyormuş.

Kırmızı Ruj; Birçok erkeğin çekici kadın dendiğinde ilk aklına gelen malzemesi kırmızı ruj. Kadına çok yakıştırıyormuş!

Topuklu ayakkabı; Yürümesine engel olmayan, kalın olmayan dozunda topuk kadına çok yakıştırılıyor. En heybetli kalın bir vücuda sahip kadın bile topuklu ayakkabılar üstünde zarif görünüyormuş!

Uzun Yırtmaçlı Etek; Mini bir elbise yada mini etekten daha etkili bir dekolte olduğunu düşünüyorlar.

Boyundan Bağlamalı Kıyafetler;Tepeden toplanan saçlarla kullanılan boyundan bağlamalı kıyafetler erkekler için çok çekiciymiş.

Çeşitli Oyunlara Dâhil Olmaları; Bilgisayar oyunu, satranç, tavla ve bilardo oynayan kadınları çekici buluyorlarmış. Onlarla vakit geçirirken çok eyleniyorlarmış.

Sıkmayan Sevgi Gösterileri; Çok bunaltmadan arada gösterilen ilgi erkeğin ihtiyacı olan davranış şekliymiş. Sevildiğini görmekten hoşlanıyorlar. Ama bunu yaparken mümkünse bebek gibi sesler çıkarmayacaksın. Bunu oldukça komik buluyorlarmış!

Spor Yapan Kadın; Spor yapan kadın onlar için kendine bakan ve özen gösteren kadın demek. Kendine değer veren ve formunu aç kalarak değil spor yaparak koruyan kadın daha çekici geliyormuş. Erkekler obur değil ama onlara ayak uyduran damak zevki olan kadınlardan hoşlanıyorlarmış!

Bilgisayardan Anlayan Kadın; Sadece bilgisayar açıp kapatan, daha bir şeyinden anlamayan kadın erkeği oldukça itiyor. Çağın en aktif kullanılan cihazını anlayan kadınlar onlara daha çekici geliyormuş. Hatta format atan kadın istiyorlarmış!

Arabayı Geriye Kaçırmayan Kadın; Erkeği mest eden bir durummuş arabayı geri kaçırmayan kadın. Böyle kadına kutsal bir emanet gibi bakıyorlarmış.

cekici kadinlar

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir