Kadınları Etkileyen Erkek Parfümleri

Kadınlar kadar erkeklerde etkileyici kokular ve afrodizyak etkiye sahip parfümleri kullanmak ister. Bu ürünler, hem ikili iletişimde hem de yakın temasta karşı cinse karşı önemli bir avantaj sağlamaktadır. Özellikle son dönemde kadınlar kadar erkeklerde daha fazla parfüm kullanmaya başlamış, bu değişimle birlikte sektörde önemli atılımlar yapmıştır.

İnsanlarda cinsel davranışlarda kokunun etkisi henüz yeterince kanıtlanmamış olsa da yapılan araştırmalarda bazı koku türlerinin afrodizyak etkiye sahip olduğu görülmüştür.

Kadınları-Etkileyen-Erkek-ParfümleriBu yazımızda kadınları etkileyen erkek parfümleri, kadınları baştan çıkaran parfümler, kadınları baştan çıkaran kokular gibi merak edilen konulara değineceğiz.

Kadınları Etkileyen Erkek Parfümleri

Erkekler en çok hangi kokuları kullanıyor? İşte kadınları baştan çıkaran o parfümler…

  1. Calvin Klein Euphoria Men Edt

Kokusu ferahlatıcı, çekici ve cüretkar bir etkiye sahip. Kadınları baştan çıkaran parfümler listesinde ilk sırada yer alan bu parfüm, duygusal anlamda daha fazla deneyim kazandıracak gibi görünüyor.

  1. Burberry Men The Beat Edt

İçeriğinde sarı çiçekler, funda, bourbon ve karabiber gibi bitkisel aromaları bulunduran bu parfüm, bağımlılık yaratan bir etkiye sahip. Ayrıca erkekler tarafından enerji verici bir etkisi olduğu da söylenmekte.

  1. Dolce Gabbana The One For Man Edt

En sık tercih edilen erkek parfümlerinden birisi olan dolce, maskülen bir parfüm olarak öne çıkıyor. İçeriğinde bergamot, kişniş ve fesleğen, kakule, zencefil ve portakal, amber ve tütün gibi bitkisel ürünler ve aromaları barındırmakta.

Kadınları baştan çıkaran parfümler arasında yukarıda birkaç örneği sizlere sunduk. Feromon etkili parfümler ise listemizin bir diğer önemli kısmını oluşturuyor. Bilindiği gibi insan ve hayvan kaynaklı feromon, kokusuz, uçucu hızlı yayılan ve dürtüleri ateşleyen bir etkiye sahip. Kadınları baştan çıkaran kokular arasında feromon katkılı parfümlerin etkisi yadsınamayacak kadar büyük. Aşağıda feromon katkılı kadınları etkileyen erkek parfümlerine yer verdik. İşte o parfümlerden bazıları…

  • Yes Feromon Parfüm,
  • Venux Feromon Aşk Parfümü,
  • P6 Feromon Parfüm,
  • Male, Lure Pheromone Parfüm
  • Hot Touch Mystery Man

Yukarıda yer alan feromon katkılı parfümler, klasik parfümlere nazaran daha az kalıcı özellikte olsa da daha çok afrodizyak ve çekicilik etkisi yaratmaktadır.

Güzel bir koku hem kadın hemde erkeği etkilemekte önemli rol oynar. Güzel koku karşı cinste size karşı ilgi oluşturmada çok etkilidir. Erkek kadınları etkilemek için, kadınların beğendiği, kadınları etkileyen parfümlere ve güzel kokmaya özen göstermelidir.

 

3 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*