Kaş ve Kirpik Gürleştirmek İçin Karışım

Gür, kalın kirpiklere ve yay gibi kaşlara sahip olmak pek çok kişinin istediği bir şeydir. Saçlarımız gibi kaş ve kirpiklerimizin de bakıma ihtiyacı olabilmektedir. Dökülen cansız kaş ve kirpikleriniz için bitkisel yağlardan faydalanarak anlatılan şekilde karışım hazırlayarak uygulayabilirsiniz.

 Beautiful Eye

Kaş ve Kirpik Gürleştirmek İçin 

Cam bir kavanozun içinde 1 çay kaşığı ceviz yağı, 1 çay kaşığı fındık yağı, 1 çay kaşığı hint yağı, 1 çay kaşığı soya yağı hepsi karıştırılıp pamuklu bir çubuk yardımı ile geceleri yatmadan evvel az miktarda göze kaçırmadan kaş ve kirpiklere uygulanır. Kaşlara uygulanmadan önce bu işi için ayrılmış bir diş fırçası ile kaşlar ters yöne doğru taranır. Karışım uygulanır. İlk etapta cansız olan kaş ve kirpikler dökülür yerine daha kalın ve güçlü olanları çıkar. 2 ay içinde sonuç alınır. Çünkü kirpikler kısa zamanda çıkmaz. Rimel sürülmüşcesine kalın ve sert kirpiklere sahip olunur.

Önemli uyarı: Hint yağı toksiktir. Göze kesinlikle sürülmemeli ve kaçırılmamalıdır. Bu nedenle yoğun kesinlikle sürülmemelidir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*