Tatilin Adı KANYTELLA

FriendFeed'de Paylaş | Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş

05 Şubat 2015 | Kategori: Eğlence, Emlak, Tatil

Tatilin tadını doyasıya almak istediğimizde yoğun bir arayışa geçiyoruz. Her şeyiyle bizi memnun edecek tatil seçenekleri yok denemeyecek kadar az. Tatilinizi her anlamda güzel geçirmek istiyorsanız tercih edeceğiniz yer Mersin ilinde yer alan Kanytella adının verildiği tatil köyü olmalı.

Kanytella 5 yıldızlı otel kapasitesinde olup size başka yerlerden alamadığınız hizmeti sunmayı hedefliyor. Bu tatil köyünü diğerlerinden ayıran en önemli fark ise sahip olacağınız daire,blok ya da kata sözleşme ile değil direkt tapudan 1/36 lık verilen hisseyle sahip olmanızdır.İstendiği takdirde 2/36 veya 36/36 lık hissenin tamamını alabiliyorsunuz. Kendinize ait olan tapuyla yılın 10 günlük dönem sahibi oluyorsunuz. En güzel yönlerinden biri ise sahip olduğunuz yeri başkasına verme, kiralama, satabilme veya şirketin anlaşmalı olduğu diğer termal ve otellerde size takas imkanı sunuluyor. Bu projenin amacı ise; herkesin hayalini kurduğu tatil imkanına sahip olmak, ekonomik fiyatlarla projeden yararlanmanız ve  turizme en üst düzeyde katkıda bulunmak. Kanytella’nın bünyesinde olan sosyal tesislerde, 7 den 70 e herkese hitap edecek alanlar bulunmaktadır. Sauna, bitki banyosu, fırın, mescit,sağlık kabinleri, açık ve kapalı yüzme havuzu fitness center, spa salonu, türk hamam, spor kompleksi, disco-bar, yaşlılar için dizayn edilmiş asansörler,geçiş rampaları, çocuk klüpleri, alışveriş merkezleri gibi birçok imkana sahip olabileceğiniz alanlar yer alacaktır. Proje tamamlandıktan sonra ise bölgede bulunan ören yerlerine, yaylalara, bölgede yer alan tarihi ve turistlik merkezlere, koylara tekne gezileri yapılacak olup bunun yanında ise kara ve deniz av partileri düzenlenecektir. Bu projede yer alan her blokta 60, dört blokta ise toplam 240 daire bulunmaktadır ve bu dairelerin hepsi denizi görecek şekilde dizayn edilmektedir.  Kanytella tatil köyü haricinde alternatif olarak kullanabileceğiniz sosyal tesis ve aktivitelerine eş değer niteliğinde olan Termal Tatil Köyü ve oteller mevcuttur. Eğer ödemenizi peşin olarak yapmak isterseniz projenin bitmesini beklemeden tatilden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Bu projenin bölgeye kazandıracakları ise; bölgedeki tatil anlayışı olumlu bir şekilde değişim gösterecektir. Yaklaşık 9.000 ailenin tatil yapmasına olanak ve imkan sağlayacaktır. Bu projeyle birlikte aileler tatil yapmak amacıyla yazlık almak zorunda kalmayacaklar. Zorunlulukları ortadan kalkacaktır. Projenin dönem satın alan müşterilere kazandıracakları ise; aileler ekonomik bir şekilde tatil fırsatı yakalayacaklar, bu projede her yaşa hitap edecek aktiviteler ve sosyal tesisler yer almaktadır. Sahip olmak istediği kat, daire ya da bloğu kendisi seçebileceği gibi bu alanları miras ta bırakabilecek. Kanytella tatil köyü üyelerine farklı şekillerde tatil imkanı sunacaktır.

Bu muhteşem ve ekonomik projeden yararlanmak istiyorsanız eğer satışlar başlamış bulunmaktadır. Projeyle alakalı bilmek istediğiniz bir konu veya kafanıza takılan bir soru olduğunda ilgili siteye girip bütün sorularınıza doğru bir şekilde yanıt bulabileceksiniz ve bilmelisiniz ki bu proje size hiçbir pişmanlık yaşatmayacaktır.

İLETİŞİM: Kanytella Satış Danışmanı linke tıklayınız.

kanytella sosyal tesis 2kanytella galeri 13kanytella galeri 1Yorum YapınBumerang - Yazarkafe