Yılbaşı Hediyeleriniz Hazır mı?

Yılbaşı geldi çattı mağazalar indirimlere başladı. Çünkü 31 Aralık tarihine kadar devam eden bir alışveriş çılgınlığı başlıyor. Son 10 yılın en geleneksel olaylarından biride hediye çekilişleri. İş arkadaşları, okul arkadaşları vb. arasında çekilen çekilişte kim çıkarsa ona hediye almak eğlenceli bir âdete dönüştü. Bir de sizin için özel insanlara alınan anlamlı yılbaşı hediyeleri var. Bu kadar çok seçeneğin için de seçim yapmak biraz zor olabiliyor. Özellikle özel kişilere alınan hediyeler oldukça özenli bir ilgi istiyor. Amacım alternatifler sunarak yardımcı olmak. Yılbaşında hediye almakta neymiş tüketim çılgınlığı, pazarlama teknikleri diyenleri duyar gibiyim. Böyle düşünenlere tek söyleyeceğim sevdiklerinizi arada şımartmayı biliyorsanız tabi ki bu günü es geçebilirsiniz. Ama koşturma içinde ihmal ettiğiniz sevdiklerinize “sen benim için özelsin” demek için harika bir fırsat. Tercih sizin…

İşe hayat arkadaşınız, sevgiliniz, partnerinizden başlamak istiyorum. Bu günde birlikte olacak baş başa kutlayacaksanız hediye biraz daha özel, daha romantik bir seçenek olabilir. Özel bir yılbaşı sepeti hazırlayıp içine sevgilinizin en çok sevdiği abur cuburları doldurabilirsiniz. Sepetin dibine koyacağınız kırmızı bir kutuya tüm dillerde yazılmış seni seviyorum karları hazırlayabilirsiniz. Emin olun senelerce hatırlayacağı bir hediye olacaktır. Yada özel basım evlerinde hazırlattığınız içinde sizin resimlerinizin yer aldığı tüm özel günlerin işaretlenip, en güzel dileklerin yazıldığı güzel bir takvim. Arkasında isimlerinizin ve 2015 yazan bir saat. Ya da kişiye özel bir ajanda hazırlatabilirsiniz. Üzerinde isminin yazdığı arkasında tüm özel günlerin not edildiği yıllarca saklanacak bir ajanda olabilir. Sigaralık, çakmak, parfüm de partnere alınacak şık hediyeler arasında. Alacağınız şık bir cüzdanın içine birlikte çekilmiş bir resminizi yerleştirip güzel bir paketle sunabilirsiniz. Masa üzerine yazılmış bir isimlik, yılbaşı gecesi çekilecek resminizi koyacağınız bir çerçeve de güzel bir hediye olacaktır. Çikolata, çiçek gibi klasik hediyelerde olabilir. Bu tarz hediyeleri hazırlamaktan imtina eden, zaman ayıramayanlar için vitrinler kıyafet, ayakkabı, çanta vb. seçeneklerle dolup taşıyor.

Çorap, mum, yaş pasta gibi hediyeler arkadaşlara seçilebilecek ufak gönül alma hediyeleri olabilir. Çoraplarla yılbaşı ruhunu diri tutmuş oluyorsunuz. Tabi ki hediyelerin en güzelini kendime alırım diyenler için alışveriş merkezleri büyük bir zevkle sizi bekliyor. Güzel bir çarşaf takımı, pijama takımı, iç çamaşırı takımı ile yılbaşının sil baştan her şeyi yenileme geleneğini gerçekleştirebilirsiniz.

Çocuklarınıza alınacak hediyelerin en güzeli ise yılbaşı gecesi ve sonrasında da birlikte oynayabileceğiniz oyunlar. Tabu, kızmabirader, tombala hatta uzun zamandır hediye almıyorsanız maddiyatı zorlayıp oyun konsolu alınabiliniz. Bunlar çok kalıcı her zaman eğlendiren hediyeler olacaktır.

ikea yilbasi urunleri

Kitap, puzzle, DVD, müzik çalar, konser bileti alınacak hediyeler arasında. Kitapsever bir partnerinizyâda çocuğunuz varsa ismine özel yazarına imzalatacağınız yeni yıl mesajı not edilmiş bir kitap olabilir.

ikea yilbasi hediyeleri

Arkadaşlar, dostlar için çok şık ev hediyeleri sizleri bekliyor olacak. İKEA, Mudo vb. mağazalarda kendine has tarzı olan şık ev hediyeleri bulabilirsiniz.

mudo yilbasi

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.