Yılbaşında Ne Giysem? En Güzel Yılbaşı Elbiseleri

Büyük bir kesim için ciddi bir mesele yılbaşında ne giyeceği. Özellikle büyük şirketlerin düzenlediği yılbaşı partileri kadınların yarıştığı büyük bir platform. Bu partilere katılan tüm kadınlar şimdiden arama tarama işine başladı. Adım gibi eminim her boş an, güzel bir elbise bulmak için aranıyor. İş çıkışları, hafta sonları mağazalarda, gecede internet başında sürekli bir arama tarama işlemi var.

Tabi ki burada önemli bir faktör bütçenin miktarı, eğer bütçeniz büyükse sorun küçük yani çözümü daha kolay ve daha az sancılı. Ama bütçeniz sınırlı ise şık olmak için biraz daha uzun vakit harcamanız gerekecek.

Önce pahalı elbiselerden başlayalım. Örneğin Beymen’in koleksiyonu ortalamanın üstünde bir bütçe gerektiriyor. Ayrıca ödediğiniz paraya göre çok klişe, standart bir tarza sahip oluyorsunuz. Daha sade tercihleri olan, orta yaş ve üstü bayanlar tercih edebilir. Kanaatimce burada konuşulan şıklığınızdan çok kalite tercihiniz olacaktır. Kısacası görüntüsünden çok tercihlerinin coll olmasının konuşulmasını isteyen bayanların seçimi Beymen olabilir. İlk elbise 4 bin, ikinci elbise 9 bin civarında sanırım ne demek istediğimi anladınız…

en güzel yilbasi elbiseleri 1 en güzel yilbasi elbiseleri 2

Sade yılbaşı için gereksiz derecede resmi bir tarzda Network koleksiyonuna ait. Tabi ki bunun da alıcıları var. Özellikle siyasi, dernek vakıf gibi daha resmi iş kollarında görev alan bayanların tercihi bu noktada olabiliyor.

en güzel yilbasi elbiseleri 3

en güzel yilbasi elbiseleri 4

Şimdi yılbaşında çılgınlar gibi eğlenecek dinamik, gösterişten hoşlanan bayanların tercihlerine göz atalım. Genelde bu bayanlar mini ve ışıltılı tercihlerde bulunuyor. Zara koleksiyonu tercihleri arasında baş listelerde

en güzel yilbasi elbiseleri 5

Son iki yılda ağını oldukça genişleten ortalama bir bütçe ile son derece tarz ve şık olabileceğiniz bir tarzda H&M Elbiseleri ve birçok ürünü manskülen bir tarza sahip bu firma gençler tarafından oldukça tercih ediliyor.

en güzel yilbasi elbiseleri 6

Öğrenciyim az bir bütçem var ama yeni yıl için yeni bir şeyler almak istiyorum diyorsanız. Sizin içinde alternatifler var. LWC iyi bir tercih. Bütçenizi zorlamadan şık olabileceğiniz bir seçenek.
Önümüzde nerede ise 25 gün var. Amacım sizi biraz aydınlatmak ve yol alırken plan yapmanızı nerede ne bulabileceğinizi size göstermek. Ön bir bilgi kısacası sizin için fizibilite çalışması yapmış olmak. Güzel, göz kamaştırdığınız harika bir yılbaşı geçirmenizi diliyorum.

NOT; Kendi tercihim ortalama bir bütçe ayırıp mutlaka kırmızının ön planda olacağı bir elbise seçmek olurdu. Sizinle paylaşmak istedim.

en güzel yilbasi elbiseleri 7

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir